Понеділок, 22 квітня

У гості до Садового: мер Львова показав будинок та розповів, як виховують дітей та як пережили озброєний напад

Мер Львова Андрій Садовий є одним з найвідоміших українських політиків. Ось уже 14 років він є мером у рідному місті.

Практично всі місцеві знають, де знаходитися будинок мера і спеціально приїжджають, щоб хоча б зовні подивитися на те, як живе Андрій Садовий. Також політик у своєму будинку приймає закордонних гостей, передає “ЖВЛ”.

Незважаючи на те, що апартаменти Садового це трохи більше 600 квадратних метрів, все ж він живе досить скромно. Тут у кожного з його п’ятьох дітей є власна кімната, а також з ними в будинку живе невелика собачка, а на вулиці, просто у дворі на стовпі встановлена ікона Діви Марії, яка захищає будинок від поганої енергетики. Двічі на будинок політика здійснювали напад і навіть стріляли з гранатомета. Андрій вірить – ікона допоможе відвести злі думки і злих людей.

Всередині будинку Андрія досить звичайний ремонт, без дорогого інтер’єру. Все, чим обставлений будинок – виключно українського виробництва. Від великої меблів і до посуду. Навіть в холодильнику все своє – сир, варення, яйця.Садовий розповів, що зараз практично нічого не заробляє. Після того як він захопився політикою весь свій бізнес віддав дружині, тому вона забезпечує дітей і сім’ю. А свою мерську зарплату він може витратити на заправку автомобіля або на каву.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.