Четвер, 30 листопада

У гімназії «Престиж» у Львові викрали 9 портативних комп’ютерів

2014-09-301485479d1e_130523Як повідомляють в управлінні освіти Львівської міської ради, в ніч на 13 вересня у кабінеті №3 Львівської гімназії «Престиж» викрадено 9 портативних комп’ютерів.

Крадіжку здійснено шляхом перекушування металевих гратів та відважування пластикового вікна, як наслідок проникнення у приміщення. О 09:40 год. 13 вересня викликано поліцію, представниками якої проводилися відповідні слідчі дії.

Адміністрацією навчального закладу створено комісію та проведено службове розслідування по факту крадіжки  комп’ютерів, відібрано пояснення у нічного сторожа та вчителя машинопису, яка проводила уроки у понеділок, 12 вересня.

За результатами роботи комісії встановлено, що вчитель машинопису порушила інструкцію щодо зберігання портативних комп’ютерів у післяурочний час, залишивши їх на робочих місцях. Нічний сторож проявив недбальство, а саме: не зумів  вчасно виявити та запобігти проникненню сторонньої особи у приміщення гімназії. Зазначені особи притягнені до адміністративної відповідальності.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.