У фонтані в Стрийському парку відновлюють фігури лебедів. Коли запустять в роботу

У Стрийському парку у Львові проводять завершальний етап реконструкції фонтану «Івасик-Телесик». Скульптури лебедів відновлюють, а окремі з них – виготовляють з нуля. Про це Tvoemisto.tv повідомила очільниця парку Олена Мазурик.

«Роботи ще тривають, скульптури вже на завершальному етапі: залишилися останні елементи і фарбування. Після фарбування чаші будемо запускати», – зазначила вона.

Вартість робіт не перевищуватиме 200 тисяч гривень. Завершити ремонт фонтану планують протягом 10 днів за умови, що буде хороша погода.

Додамо, що торік водограй, якому більше, ніж пів століття, пошкодили відвідувачі, коли намагалися сфотографуватися. Так, деякі скульптури пошкоджені повністю, інші – потребують заміни певних частин. 

«Виконуватиме роботи місцевий архітектор Андрій Федоришин. Лебеді будуть ідентичними до попередніх, які немов ось-ось мають злетіти. Коли скульптури та деталі будуть готові, їх привезуть у парк і встановлять у день демонтажу пошкоджених», – зазначали в департаменті містобудування ЛМР.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.