У Домівці врятованих тварин почали будувати котячий будиночок

У Домівці врятованих тварин, що є зоологічним відділом РЛП «Знесіння», почали облаштовувати котячий будиночок. За словами керівника Домівки Ореста Залипського, одночасно там зможе перебувати 50-60 тварин.

«У нас був колись котячий будиночок, але з початку війни його дещо переформатували. До того ж, він був дуже маленький і не міг вже приймати тварин, враховуючи постійний запит. Тому ми вирішили побудувати більший на місці старої будівлі, де раніше жили косулі. Натомість косуль перевезли вже у наш новий притулок», – розповів Орест Залипський.

Він додає, що наразі у Домівці врятованих тварин призупинили прийом котів, аби спершу облаштувати хороші умови для їх утримання. Новий котячий будиночок розрахований орієнтовно на 50-60 тварин. Передбачається, що це буде прозора металопластикова конструкція, що дозволятиме тваринам бачити вулицю, а відвідувачам – спостерігати за пухнастими.

«У середньому на день у нас буває від 10 до 20 запитів прийняти кота. Ми надіємось на хорошу адопцію та розуміння львів’ян, аби допомагали нам із прилаштуванням цих тварин, щоб ми могли приймати інших. Звісно, першочергово ми допомагатимемо фронтовим тваринам – вони найбільше потребують допомоги. 

Ми були б вдячні допомозі волонтерів у будівництві котобудиночку. Фізична допомога у Домівці потрібна завжди», – зазначив керівник Домівки врятованих тварин.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Домівка врятованих тварин, що у парку «Знесіння», прийняла понад 5 тисяч домашніх улюбленців, зокрема собак та котів, які залишились без опіки. Так, за словами керівника зоологічного відділу парку, для вихованців, кількість яких суттєво зросла, продовжують будувати новий притулок коштом благодійників. Тим часом Домівка закликає усіх небайдужих долучитись та допомогти забезпечити для нових мешканців корм та лікування.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.