У додатку «Повітряна тривога» з’явилися сповіщення про різні види загроз

В оновленій версії застосунку «Повітряна тривога» з’явилися сповіщення про різні види загроз, стихійні лиха та інструкції щодо подальших дій у таких ситуаціях.

Джерело: #ШОТАМ.

Версія 5.2 вже доступна для користувачів iOS, Android, повідомили розробники застосунку Ajax Systems та Stfalcon.

Інформація про всі види небезпеки надходитиме від чергових центрів оповіщення цивільного захисту та ДСНС. Для кожного типу небезпеки в додатку створено унікальні оповіщення.

Крім звукових сигналів, повідомили розробники, додаток також передає текстові повідомлення з рекомендаціями дій. Це допоможе вчасно сповістити велику кількість людей про критичні ситуації, наприклад, прорив дамби та необхідність евакуації.

Також у новій версії застосунку покращено режим енергозбереження, виправлено помилки зі звуками оголошення тривоги та оновлення статусу у закріпленому повідомленні.

Якщо застосунок не оновлюється автоматично, користувачам рекомендували зробити це вручну або встановити повторно.

Про Ajax Systems

Ajax Systems — міжнародна технологічна компанія і найбільший у Європі виробник систем безпеки. Продуктове портфоліо налічує понад 135 бездротових і дротових пристроїв для безпеки й автоматизації. Компанія пропонує рішення для відеоспостереження, розумного дому, виявлення пожежі та запобігання потопу. Сьогодні Ajax захищає понад 2,5 млн користувачів у 187 країнах світу.

Про Stfalcon

Stfalcon — українська ІТ-компанія, що вже 14 років займається розробкою вебсервісів і мобільних застосунків для бізнесу та стартапів. Перевага компанії — налагоджені ефективні комунікації між усіма учасниками проєктів. Stfalcon працює гнучко і з максимальною віддачею, концентруючись на наданні комплексних і якісних рішень.

Нагадаємо, волонтери створили додаток, що повідомляє про повітряну загрозу.

Також у Львові розробили застосунок «Коляда» з інтерактивними масками персонажів вертепу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: