Вівторок, 21 березня

Титул «Міс Львів-2023» отримала 19-річна студентка і блогерка

У середу, 1 лютого, у Львові відбувся конкурс «Міс Львів-2023». Цьогоріч замість 14-ти учасниць на сцену вийшли лише семеро, а сам захід пройшов не в Оперному театрі, а в одному з міських кафе.

Джерело: ZAXID.NET.
Цьогоріч у конкурсі було лише семеро учасниць

Переможницею конкурсу стала 19-річна студентка факультету журналістики Львівського університету імені Івана Франка, Instagram-блогерка Вікторія Гедз. Вона отримала корону із рук «Міс Львів-2022» Вероніки Бенях.

«Першою віце-міс» стала Вікторія Макарова, другою – Єлизавета Лівадова, яка також отримала титул «Міс глядацьких симпатій».

Переможниця Вікторія Гедз представить Львів на конкурсі «Міс Україна-2023».

Під час підготовки до конкурсу учасниці займались благодійністю: відвідували дітей, евакуйованих до Львова із зони бойових дій, збирали необхідне для тварин у притулках та втілювали власні соціальні проекти. Також дівчата писали листи військовим, а зібрані під час конкурсу кошти спрямують на допомогу дітям, постраждалим від домашнього насильства.

Єлизавета Лівадова, Вікторія Гедз і Вікторія Макарова (фото організаторів конкурсу)

Додамо, що цьогоріч на конкурсі було лише два виходи – у національних костюмах та у вечірніх сукнях від львівської дизайнерки Надії Думки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.