Середа, 8 квітня

Тих, хто не вміє посміхатися, прошу – будь ласка, навчіться, тому що так легше жити, – Зеленський у Львові

Володимир Зеленський спільно із Студією «Квартал 95» дали концерт у Львові. Кандидат в президенти розповів про тури «Кварталу» політику та прийдешні вибори.

Перед концертом Володимира зустріло кілька десятків молодих людей, які представилися учасниками бойових дій. Активісти намагалися зірвати концерт та звинувачували артиста в симпатії до Росії. Зеленський, нагадав пікетувальникам, що офіційна Москва ще п’ять років тому завела на нього кримінальну справу за підтримку української армії. Як стало відомо журналістам із джерел у правоохоронних органах, пікет був зорганізований на замовлення осіб із найближчого оточення чинного президента

Після короткої суперечки концерт таки розпочався. Квитки, на який, за словами кварталівців, в основному, були безкоштовними та за словами  Володимира до передвиборчої агітації концерт не мав відношення.

«У нас є запити, така спеціальна черга, і, коли ми можемо, то приїздимо до того чи іншого міста. Будучи трішки молодшими, ми робили й по 3-4 таких концерти на день… Я не можу агітувати, бо це неправильно з огляду на моє людське розуміння політики. Політика – це особистий вибір кожної людини. Я хочу, аби українці під час голосування керувалися своїми відчуттями й розумом. Не слухайте нікого: ані ТБ, ані інтернет, слухайте тільки себе. Важливо прийти і проголосувати, щоби тобою не рухала жодна реклама, щоби це було твоє рішення», – зазначив Володимир Зеленський.

Журналісти запитали Володимира, чи не відволікають його концерти та жарти від політичної діяльності.

«Мені це допомагає. Я вважаю, що людина повинна мати позитивний настрій і почуття гумору. Нікого не хочу образити, та мені здається, що в людини проблеми з головою, якщо вона не вміє сміятися перш за все над собою. Тих, хто не вміє посміхатися, прошу – будь ласка, навчіться, тому що так легше жити».

Розпочався концертний тур «Кварталу 95» в грудні минулого року. Тоді «кварталівці» провели 22 концерти, зокрема, у Дніпрі, Полтаві, Херсоні, Миколаєві та Києві. Зараз триває друга частина гастролей із соціальними концертами: у Житомирі та Львові вже побували, далі «Квартал 95» вирушить до Ужгорода, Івано-Франківська, Рівного, Тернополя, Хмельницького, Чернівців. Третя частина туру стартує в березні.