«Цукерки зжерла, а цуценят нема!» Львів’яни вибухнули жартами з публікації у соцмережі

В наш час Інтернет-технологій часто пересічні громадяни з приводу тієї чи іншої проблеми звертаються за порадою до незнайомих людей у соцмережах – то де можна купити ту чи іншу річ, то щось продати, а то й просто підтримати теплим словом, коли ситуація здається безвихідною. Очевидно, саме цим керувалася і львів’янка Оксана Серетко, яка опублікувала у Facebook-спільноті «Людоньки, порадьте!». Жінка пише про перипетії, через які довелося пройти, маючи справу із ветеринаром свого собаки. Натомість, дуже потішила користувачів соцмережі.

Жінка розповідає, що має дворічного собаку – Ніку. Одразу після купівлі цуценяти їй порадили хорошого ветеринара – пані Ірину, однак як тільки потрібна була її допомога як професіонала в екстрених випадках, як та кудись зникала, пише press-centr.com.

«Навесні Нікусю вкусив кліщ, зранку я побачила, що Ніка не встає. Одразу телефоную нашому лікарю, але вона не відповідає. Я роблю фото кліща і відправляю їй на «Вайбер», і пишу: «Іра, хелп! Нас кліщ вкусив, Ніці погано, що робити?!!» Людина читає повідомлення, бо ж бачу, що пише «переглянуто», і не відповідає. Дзвонила я ще кілька разів, врешті, віднесла собаку у ветклініку, там все зробили, а Іра предзвонила аж через два дні!», – емоційно пише Оксана.

Та далі було ще цікавіше. Коли Ніка досягла, так би мовити, «шлюбного» віку, через відомий сайт оголошень та ж Ірина знайшла їй кавалера аж у Києві. Однак і тут не склалося:

«Ми втрьох – я, чоловік та Іра ідемо в Київ. Живемо там три дні, все оплачуємо – проживання, харчування, дорога, орендуємо квартиру велику в центрі Києва, Ірині платимо за те, що вона з нами поїхала, в Гощі купляємо ящик дорогих цукерок їй в подарунок. Словом, все, щоб вона була задоволена! І тут проходить місяць, ми робимо УЗД, щоб глянути, чи Ніка вагітна, а нам кажуть, що ні, вона має гастрит! Та Іра замість призначити лікування, знову зникає!»

Потім ще у Ніки були блохи, після Ірининого лікування – з’явився дерматит, врешті ветеринар перестала відповідати на дзвінки. В розпачі Оксана вирішила хоча б забрати гроші за кобеля, які дала його власниці у Києві, але й тут халепа – телефон заводчиці є лише в Ірини.

«Її чоловік нас «годує», що Іра вам передзвонить, а Іра забила великий болт! Як в тої названої лікарки телефон взяти, якщо людина така безвідповідальна, як її назвати після цього?», – у розпачі просить поради Оксана.

Дотепники не змогли залишилися осторонь такої історії і навперебій почали не лише коментувати пост, а й створювати фотожаби.

«Сука не «залетіла», а винна Ірка»! Хіба за «не зальот» гроші віддають? І що ж то за пес такий, щоб аж в Київ на побачення возитись?», «Напевно, якийсь модний», «Та певно, що модний! Не всі люди такі стосунки витримують», «Якесь сватання на Гончарівці», «У Нікусі стрес,треба їй до психолога», «Цукерки зжерла, а цуценят нема!», «Автор, є бізнес-ідея! Ви їдете в Гощу з копіями наших коментарів і нехай вони їх друкують на обгортці цукерок. В них такий виторг буде, що «Рошен» переженуть», – пишуть у коментарях.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.