“Це ваш страх – це ви боїтеся нас”, – Федина Зеленському через підозру ДБР

5 лютого народний депутат Софія Федина публічно звернулась до президента Володимира Зеленського через оголошену їй підозру Державного бюро розслідувань

Заяву народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Софія Федина оприлюднила в Facebook.

“Офіційна заява #1.

Відкрито звертаюсь до президента Зеленського.

Я політик і, йдучи до Верховної Ради, була готова боротися проти авторитаризму, боротися за демократію, опираючись на статтю 34 Конституції України.

Ідучи до ВР одним з основних завдань для себе я поставила захищати наших військових, ветеранів і волонтерів від свавілля московських посіпак.

І це свавілля зараз здійснює очолювана вами вертикаль. Бо всі ваші зусилля спрямовані не на розбудову економіки, роботу з міжнародними партнерами, підняття зарплат і пенсій, зменшення тарифів, а на БОРОТЬБУ з власною армією, волонтерами і ветеранами, боротьбу за те, щоб якнайшвидше зачистити тих, хто захищає державу…

Тому і боїтеся правди!

Але правду не можливо закрити, зневажити, зачистити чи посадити у вязницю( як це ви робите з Яна Дугарь, Ріфмастером, Юлею Кузьменко, Романом Ковальовим…)

Ви побоялися зустрітися і поговорити очі-в-очі, але не боїтеся підло здавати позиції українських військових, закриваючи очі на шквальні обстріли і загибель захисників САМЕ у місцях, де вже було здійснено відведення військ… ці всі жертви на вашій совісті. Бо ви не послухали моїх слів, що там, на передовій, стріляють. І не переставали стріляти!

Сьогодні переслідуванням мене і Маруся Звіробій ви хочете усіх залякати, типу бий, щоб іншим неповадно було. Але це ваш страх – це ви боїтеся нас. Бо в нас страху нема… Є дикий біль за державу, яку ви турботемпами знищуєте!

Але ще одне: мій бій за тих, хто дарував нам шанс на життя, тому, скажу: руки геть від Marusya Zvirobiy. Вона Народна Героїня, волонтерка, а не політик – вона захисниця і та, яка нині допомагає іншим захисникам, які борються з ворогами України, з окупантами, що хочуть знищити нашу державу.

Тож як президент, якому мало б бути не байдуже щодо України, ви не маєте права зачіпати волонтерів і ветеранів, бо так ви будете діяти проти своєї держави і проти самого себе.

Пане Зеленський, розбирайтесь зі мною, – я політик і опозиціонер, і політично ми в одній ваговій категорії.

Але не опускайтесь до вручення підозри народній героїні, волонтерці Марусі Звіробій! З нею ви мали б право на рівних говорити лише тоді, якби ці роки ви зі зброєю в руках захищали Україну.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.