Третина шкіл Львівщини може перейти на дистанційне навчання. У чому причина

Близько третини шкіл Львівської області облаштували найпростіші укриття на перших поверхах, бо зробити це у підвальних приміщеннях з різних причин неможливо. Станом на сьогодні багатьом з цих шкіл не погоджують акти обстеження. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Якщо Кабінет Міністрів України не внесе змін у постанову від 10 березня 2017 р. №138 (зі змінами), якими дозволить облаштовувати такі укриття на перших поверхах, то учні цих шкіл будуть навчатися онлайн», – зазначив очільник області. 

Зокрема він додав, що в 2023 році Львівська область отримала на облаштування укриттів у школах 29 мільйонів гривень.

«З 1 вересня діти уже мали б йти у навчальні заклади з безпечними місцями на випадок тривоги, та порядок розподілу субвенції нам надали лише у липні. Величезне дякую громадам, які включилися в роботу в авральному режимі і тоді вдалося використати 83% коштів. Що ми маємо цього року? Я неодноразово звертався в усі високі кабінети, в які міг. Говорив: якщо хочемо, щоб школярі з 1 вересня навчалися у безпечних умовах, то порядок розподілу субвенції ми повинні мати у січні. Уже майже середина квітня. Порядку досі нема. Поки ми отримаємо його, поки визначимо переможця – знову прийдемо на те саме, що було минулого року», – зауважив Максим Козицький. 

Нагадаємо, під час обстрілу по Львову 29 грудня постраждали чотири навчальних заклади міста, зокрема три школи та один дитячий садок. Більшість жертв вдалось уникнути завдяки тому, що люди перебували в укритті.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: