Понеділок, 17 червня

У Львові наявні трамваї планують переобладнати на низькопідлогові

Мер Львова Андрій Садовий закликав львів’ян підписати петицію за громадський транспорт, доступний для маломобільних груп населення.

Під час минулої сесії депутати не підтримали ухвалу про надання місту запозичення в сумі 3 млн євро від Європейського інвестиційного банку для реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп, пише ЛМР.

«Ніколи б не подумав, що на посаді міського голови буду закликати львів’ян підписувати петиції. Але очевидно, правильні речі потребують громадської підтримки.

На найближчій сесії ми голосуватимемо за отримання коштів від ЄІБ для переобладнання вже наявних трамваїв на низькопідлогові. Громадський транспорт має бути доступним для кожного!

Минулого разу депутати провалили це рішення.

Давайте покажемо, що нам не байдуже.

Підписати петицію можна тут: https://bit.ly/30KB0E8″, — зазначив в дописі мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у четвер, 28 травня, на сесії міської ради пропонували проголосувати за співпрацю міста Львова з Європейським інвестиційним банком, що передбачало надання місту запозичення в сумі 3 млн євро для проведення реконструкції міських трамваїв з облаштуванням пониження для маломобільних груп.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, така модернізація передбачає оновлення на 80% трамвайного вагона. Вартість реконструкції одного трамвая — орієнтовно 300−600 тис євро, а купівля нового трамвая обійдеться бюджету міста в рази більше — 1,8 млн євро. Відтак, реалізувавши цей проект з Банком, місто могло б суттєво покращити транспортний парк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.