п`ятниця, 22 вересня

Tpeнep Львoвa oтpимaв кapткy чepeз тe, щo пoпpocив cyддю poзмoвляти yкpaїнcькoю

Шумський запитав у резервного арбітра: “Чому ви розмовляєте зі мною російською?” І побачив перед собою “гірчичник”

В українському футболі спалахнув скандал, подібних до якого ще не було. На 67-й хвилині матчу 15-го туру УПЛ проти “Колоса” на “Арені Львів” головному тренеру “Львова” Віталію Шумському показали жовту картку за те, що, як стверджує Шумський, він попросив резервного арбітра, киянина Миколe Кривоносова, говорити з ним українською мовою, пише Сьогодні.

Відзначимо, що в цьому матчі “Львів” програв “Колосу” 0:2.

“Я хочу спілкуватися українською мовою, а мені за це дають жовті картки. Я не можу зрозуміти, за що отримав попередження. Я б хотів, щоб четвертий арбітр (Кривоносов) пояснив всій Україні, чому він попросив головного арбітра (Віктора Копієвського з Кропивницького) дати мені жовту картку. Це прецедент, так не може бути”

“Я підійшов до четвертого судді і сказав йому щось щодо гри. Він почав розмовляти зі мною російською мовою, а я поставив йому запитання: “Чому ви розмовляєте зі мною російською мовою?”. А він по рації передав головному рефері, щоб мені дали жовту картку. Я запитую у головного судді: “За що мені жовта картка?”. Він мені не пояснив. Я б хотів, щоб всій Україні бригада арбітрів відповіла, за що вони мені дали жовту картку, тому що так не може бути”, – заявив тренер “Львова” Шумський в ефірі програми “Тур Online” на каналі “Футбол 2”

Шумський і Кривоносов

Шумський і Кривоносов / Фото: Канал Футбол

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.