Топ-9 локацій Львова для осінньої фотосесії

1019
Вулиця Глібова, 15
Вулиця Глібова, 15

Барвисті кольори осіннього листя, містичні тумани та останні крихти осіннього тепла надихають до спроби вполювати гарний момент у об’єктив.

Tvoemisto.tv підказує, де у Львові можна зробити осінню фотосесію.

Барвисті кольори осіннього листя, містичні тумани та останні крихти осіннього тепла надихають до спроби вполювати гарний момент у об’єктив. Tvoemisto.tvпідказує, де у Львові можна зробити осінню фотосесію.

Гора Баба Род

Маловідома гора з висотою 294 м розташована між нинішніми вулицями Старознесенською, Польовою та залізничною колією. З IX до XII століття тут було капище Рода та Рожаниці і давнє городище. З цього місця відкриваються чудові краєвиди на Львів.

Гора Баба Род

Парк імені Івана Франка

Вважається найстарішим міським парком України. Виник на території колишніх міських ланів, які стали власністю багатої міщанської родини Шольц-Вольфовичів. Нині на території парку розташовані приміщення українського союзу охорони природи, будиночок садівника, альтанка і дитячий майданчик з гойдалками.

Парк Івана Франка (Парк Костюшка, Єзуїтський сад)

Лиса гора (гора Лева) у парку Кайзервальд

Пам’ятка природи місцевого значення висотою 389 м. Історія гори розпочалась ще в далекому ХІV ст., коли на горі розміщувався другий замок-палац короля Лева Галицького. У 1340 р. під час нападу на місто ляхів замок короля Лева зруйнували, проте його не стали відбудовувати. Протягом багатьох років гора була повністю спустошена, саме тому її почали називати Лисою горою. Чудова заміна людному Високому замку.

Лиса гора (гора Лева) у парку Кайзервальд

Стрийський парк

Один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Вважався найгарнішим парком міжвоєнної Польщі.

Стрийський парк (Парк Кілінського)

Лісопарк «Погулянка»

Ще один парк з невеличким озерцем зможе стати гарним тлом для фотосесій. Розташований між вулицями Пасічною, Вашингтона, Зеленою та місцевістю Погулянка. Північна частина парку межує з Ботанічними садом Львівського університету.

Найзручніше до «Погулянки» можна дістатися трамваєм № 7, кінцева зупинка якого розташована неподалік від головного входу в парк.

Лісопарк "Погулянка"
Лісопарк Погулянка

Чортові Скелі біля Лисинич

Група скель, а також пагорб і пам’ятка природи місцевого значення. Розташовані біля південної околиці села Лисиничі, між Львовом та Винниками, у межах Винниківського лісопарку. Максимальна висота скель — 20 м. До скель можна піднятися з села Лисиничі або з автодороги Львів — Винники (від зупинки «Винниківське озеро»).

Чортові Скелі

Проїзд Крива Липа

Колишній пасаж Гаусмана, збудований у 1893-1895 рр. власником «Гранд-готелю» Єфраїмом Гаусманом. Ансамбль пасажу утворювали будівлі, зведені у стилі історизму та класицизму. У радянські часи називався Жовтневим проїздом. Нинішня назва походить від 150-річної липи в центрі проїзду, довкола якої встановили лавку для закоханих.

Проїзд Крива Липа

Дворик на могильних плитах

Старовинний дворик Вірменської церкви оточений, окрім самої церкви, палацом архієпископів та колишнім жіночим монастирем. Будівлі зведені ще у XIVст. на гроші вірменських купців.

Дворик на могильних плитах

Двір з конюшнею-фотостудією

У дворі будинку за адресою Глібова, 15 розмістилась невелика хатинка, побудована з ламаного каменю з цегляними вставками.

До неї веде під’їзд, прикрашений панно на стелі, і двері з вітражами. Колись у хатинці розміщувалась конюшня, тепер тут обладнали фотостудію.

хатка прямо в центрі, біля пам’ятника Грушевського. Вулиця Глібова, 15
хатка прямо в центрі, біля пам’ятника Грушевського. Вулиця Глібова, 15