Тернопіль протестував демобілізованих з АТО військовослужбовців на гепатит

1

У Тернополі, в рамках Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який щорічно відзначають 28 липня, відбулося тестування на гепатит С демобілізованих з АТО військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань України. Захід пройшов у приміщенні Тернопільського міського комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, за підтримки ГО хворих вірусним гепатитом С “Іскра Надії”.

Безкоштовний тест, який у регіоні проводився вперше, виявили бажання пройти 13 демобілізованих військовослужбовців області. У жодного із них, за даними члена громадської ради при департаменті охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації, голови ГО хворих вірусним гепатитом С “Іскра Надії” Олега Мартинюка не виявлено наявність вірусу гепатиту С.

Разом із тим деякі вітчизняні інформаційні агенства розповсюдили з цього приводу неперевірену інформацію, яка може мати загальний суспільний резонанс.

Вчергове висловлюємо усім ЗМІ свою повагу та наполегливо рекомендуємо перевіряти достовірність інформації і не створювати фейкових повідомлень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.