Тепер на львівській митниці можна безкоштовно посидіти у WiFi. Які іще нововведення

wi2З метою сприяння міжнародній торгівлі та забезпечення справляння платежів, збільшення товарообігу та пасажиропотоку через кордон Львівська митниця спільно з Львівською облдержадміністрацією впровадила інтерактивну карту функціонування підрозділів митного оформлення у  зоні діяльності Львівської митниці ДФС. Карта доступна в мережі інтернет на сторінці Львівської ОДА.

«Інформація, яка  там подається, дає змогу суб’єктам підприємницької діяльності знати про  місця митного оформлення, основні їх характеристики, зокрема середній час митного оформлення декларацій за попередній місяць, оформлення сертифікатів EUR1, послуги з декларування, наявність суміжних служб, тощо», – повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Окрім того Львівська митниця ДФС розробила та впровадила ще один  інформаційний  сервіс. Так, у пункті пропуску «Краковець – Корчова» та навколо нього  відтепер подорожні зможуть  безоплатно користуватись послугами інтернет.  Доступ до мережі  Wi-Fi  надало одне  з  підприємств, що працюють у цьому пункті пропуску. Аналогічна послуга надається  подорожнім у пункті пропуску «Грушів – Будомеж».

Ці заходи передбачені  програмою розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік   «Привітний та безпечний кордон», яка  передбачає,  зокрема,  створення інформаційної системи «Більше знаєш – швидше їдеш».  Вона покликана  створити принципово нову структуру подання інформації громадянам через створення та підтримку веб-порталу, який би акумулював у собі інформацію про правила перетину кордону, щодо черг на кордоні, виведення інформації з камер відеоспостереження перед пунктами пропуску в режимі реального часу, також через висвітлення її в радіоефірі, тощо.  На сьогодні вже  реалізовано інтерактивну карту щодо черг на кордоні, яку теж розміщено на сайті Львівської ОДА.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.