Тариф на проїзд у електротранспорті Львова пропонують підняти до 6 грн

Квиток у водія коштуватиме ще дорожче

Незабаром на громадське обговорення винесуть пропозицію міського управління транспорту про збільшення тарифу у електротранспорті до 6 грн. Про це заявив заступник директора департаменту ЖКГ Андрій Білий під час засідання виконавчого комітету 25 жовтня, пише zaxid.net.

За словами Андрія Білого, необхідність збільшення вартості проїзду у електротранспорті зумовлене підвищенням зарплат працівникам та витратами на обслуговування транспорту. Відтак управління транспорту ЛМР пропонує підвищити тариф до 6 грн. При цьому, за словами Білого, квиток у водія коштуватиме дорожче – 7 грн.

«Ми хочемо трошки піти у сторону електронного квитка і зробити різницю між тарифом на зупинках, кіосках, в електронній формі, і тарифом у водія. Тому що водій має бути сконцентрованим на перевезенні, а не рахуванні решті і видачі квитків», – зазначив Андрій Білий.

Тариф на 90-хвилинний квиток з 5,50 грн пропонують підняти до 8 грн, а на місячний абонемент з 160 грн до 200 грн.

Пропозицію про зміну тарифів на проїзд у трамваях та тролейбусах незабаром винесуть на громадські обговорення. Лише після цього управління транспорту зможе підготувати відповідне рішення.

Андрій Білий також розповів, що компанія EasyPay власним коштом розмістить у Львові термінали з продажу квитків.

«Щоб забезпечити можливість купівлі квитків на зупинках, де немає кіосків, вже знайшли компанію, яка буде давати можливість купляти квитки по 6 грн», – пояснив Білий.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду у електротранспорті Львова збільшували у квітні 2018 року — з 3 до 5 грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.