«Сихів уже біля Сокільників, місту потрібна стратегія розвитку», – львівський забудовник

«Львів уже вийшов за межі міста, тож потрібна стратегія розвитку», – з такою думкою під час публічної дискусії медіа-хабу «Твоє місто» про те, як забудовують Львів, виступив львівський засновник та CEO компанії Smart Estate Олег Манзій, що працював у ІТ-сфері, та є одним із перших серед тих, що створювали модель центральної частини Львова.

Зі слів Олега Манзія, за останні чотири роки в місті прийняли дві стратегії – план сталої мобільності та стратегію інтегрованого розвитку. Але генплан вже не є ідеальним документом, тепер потрібна ще й стратегія транспорту, екології.

«Львів уже вийшов за рамки міста, навіть житлові квартали – такі як Сихів – уже біля Сокільників. Тож хотілося б бачити стратегію розвитку: де ми маємо побудувати житло для пів мільйона людей, які приїхали сюди через війну», – сказав він. 

Олег Манзій додав, що якби забудовникам можна було отримати документ від поважної європейської містобудівної компанії, то стало б зрозуміло, де шукати землі. Бо безпроблемних земель, за його словами, у Львові для забудов немає.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.