Четвер, 30 листопада

Світлофори на складних ділянках доріг у Львові працюватимуть без світла

У Львові планують заживити світлофори на складних ділянках доріг із високою концентрацією ДТП. Загалом, резервним живленням планують забезпечити 20 критичних світлофорних об’єктів, які в умовах регулярних знеструмлень повинні першочергово безперебійно працювати.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на ЛКП «Львівавтодор»

Станом на сьогодні, 3 лютого, у Львові вже заживили 5 світлофорних об’єктів:

  • вул. Наукова – вул.Стрийська (альтернативне джерело живлення від ОСББ);

  • вул. Митна – вул. Личаківська (альтернативне джерело живлення від спеціально обладнаного паркувального майданчика по вул. Валова, що обслуговує ЛКП «Львівавтодор»);

  • вул. Бандери – вул. Антоновича (альтернативне джерело живлення від котельні «Львівтеплоенерго»);

  • вул. Сахарова – вул. Горбачевського (альтернативне джерело живлення від Центру обслуговування пасажирів ЛКП «Львівавтодор»);

  • вул. Сахарова – Вітовського – Коперника (альтернативне джерело живлення від «Львівелектротранс»).

В умовах обмежених фінансових ресурсів ЛКП «Львівавтодор» залучило використання джерел альтернативної енергії від юридичних та фізичних осіб, що розташовані в районі 1000 м до необхідного світлофорного об’єкту. Йдеться про підприємства, ОСББ, АЗС тощо, які забезпечені безперебійним джерелами електроенергії і готові поділитися ними з світлофорами, що обслуговує підприємство. Крім того, ЛКП «Львівавтодор» закликає львів’ян долучатись до ініціативи, щоб якомога швидше заживити всі світлофори в місті.
 
Зазначимо, що Tvoemisto.tv протягом двох тижнів намагалося взяти інтерв’ю в Центру керування рухом ЛКП «Львівавтодор» щодо роботи світлофорів у Львові. Згодом у Львівській міській раді зазначили, що роботу світлофорів у Львові прокоментує директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило. Так, сьогодні, 3 лютого, в програмі «Тема тижня»  Tvoemisto.tv з’ясує, як місто коригує роботу світлофорів в умовах регулярного відключення світла та що кажуть про ідею з генераторами.
 
Додамо, що раніше Tvoemisto.tv надсилало запит в Центр керування рухом ЛКП «Львівавтодор» щодо роботи світлофорів у Львові під час відключення електроенергії та забезпечееня їх резервним живленням. Аналогічний запит Tvoemisto.tv надіслало у відповідну установу в Києві. Там зазначили, що в місті проводять комплекс заходів реагування на вищезгадану ситуацію. Так, на світлофорні об’єкти можуть доставляти генератори, замінювати акумулятори у шафах безперебійного живлення або направляти на місце патрульних.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.