Понеділок, 20 травня

Суд зобов’язав знести незаконний будинок у парку “Знесіння” у Львові

Личаківський районний суд Львова зобов’язав знести незаконно зведений будинок на території міського парку “Знесіння”

Про це повідомили у Регіональному ландшафтному парку “Знесіння”, передає “Еспресо.Захід“.

Відповідно до рішення Личаківського районного суду м. Львова від 25 травня 2023 року, суд задовольнив інтереси Львівської міської ради та зобов’язав відповідачів звільнити земельну ділянку й знести незаконно зведений будинок, загальною площею 1341 кв м. 

Зазначається, що будинок №13 по вул. Лісній, розташований на землях постійного користування Регіонального ландшафтного парку “Знесіння”, так само будинок №13А, що утворився шляхом поділу будинку №13 – об’єкти самочинного будівництва, тому реєстрація права власності на них у відповідачів не змінює статусу самих будинків. Дані судові рішення можуть бути оскаржені в апеляційному суді. 

У парку пригадують, що подібна судова справа місяць тому була вирішена щодо ділянки по вул. Довбуша, 15, власне, де земельна ділянка без вилучення в межах “Знесіння”. Відповідно до рішення від 1 травня 2023 року було визнано незаконно та скасовано реєстрацію права власності за ТзОВ “АрхіБуд” на об’єкт нерухомого майна – незавершене будівництво по вул. Довбуша, 15. Дане рішення може оскаржуватися в Західному апеляційному господарському суді.

Тут, до речі, йдеться про ділянку, де раніше розташовувалися склади Держприкордонслужби, що належали військовому містечку. У 2006 році адміністрація прикордонної служби вирішила передати будівлі компанії ТзОВ “Будінвест”, а ділянку, площею 2,9 га – передати в комунальну власність міста. Проте таке рішення не було погоджено з Кабінетом Міністрів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.