Суд відправив на 10 років за ґрати пенсіонера, який вбив жінку й приховав сліди у Снопківському парку

Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок 70-річному чоловіку, який жорстоко вбив жінку та приховав сліди у Снопківському парку

Про це повідомили у пресслужбі суду, передає “Еспресо.Захід“.

Як зазначається, 6 листопада 2020 року на ґрунті особистих неприязних відносин 70-річний львів’янин, уродженець с. Давидів Львівського району, наніс декілька ударів кухонним ножем в ділянку грудної клітки жінці, внаслідок чого остання померла на місці події. Щоб приховати сліди вчиненого злочину, він розчленував у ванні тіло потерпілої ножівкою для металу та склав його частини у поліетиленові пакети. Опісля виніс фрагменти останків потерпілої на територію Снопківського парку у Львові.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого чоловіка, раніше несудимого, визнано винним у вбивстві львів’янки та призначено остаточне покарання у виді 10 років позбавлення волі. Строк відбуття покарання рахувати з часу його фактичного затримання, тобто з 15 квітня 2021 року. Стягнути з обвинуваченого на користь держави 24 142 грн 93 коп. витрат на залучення експертів.

Цивільний позов сина потерпілої задоволено частково, призначено стягнути з обвинуваченого 8 240  грн матеріальної та 300 000 грн моральної шкоди, а також 7000 грн понесених витрат на правничу допомогу.

Цивільний позов доньки задоволено частково, призначено стягнути з обвинуваченого моральну шкоду у сумі 300 000 грн.

У середу, 15 березня Львівський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув апеляційну скаргу захисника обвинуваченого на вирок Сихівського районного суду Львівської області від 5 січня 2023 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Зауважується, що за результатами розгляду апеляційної скарги захисника, суд не вбачав правових підстав для виправдання обвинуваченого, докази щодо його вини у вчиненому злочині за ч.1 ст. 115 КК України є переконливими, об’єктивно відображають обставини події, перевірені з точки зору належності, допустимості та достовірності.

Тому колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду ухвалила вирок суду першої інстанції залишити без змін, апеляційну скаргу захисника – без задоволення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.