“Субота. 16:00. Відвіз маму в лікарню швидкої допомоги на Топольній. Діагноз був невизначений, тому її оглянули 3 спеціалісти..”

Львів’янин Taras Rodtsevych на своїй сторінці у Facebook поділився історією, яка трапилася з ним днями.

Хотів поділитися своїм сьогоднішнім досвідом з лікарні Швидкої допомоги на Топольній. Відвіз туди маму з невизначеним діагнозом. То десь була 16:00 , субота, хоча ніби і робоча. Отже в звязку з тим що діагноз був невизначений маму оглянули 3 спеціалісти: терапевт, хірург, невропатолог і ще один терапевт. Для зясування діагнозу взяли аналіз крові, який був готовий за 20 хв.

Зробили кардіограму, зробили компютерну томографію!!! на великому томографі GE ну і всі решта маніпуляції кожного зі спеціалістів. При цьому НІ ОДИН з лікарів НІЯКИМ чином навіть не натякав на якійсь “подяці”, ні при одному з аналізів небуло навіть натяку на “пожертву” чи ще щось таке.

Після цього нас відправили в палату. за меньше ніж 5 хв був черговий лікар і знову оглянув маму і призначив лікування. Яке я купив тут же в аптеці на 2 поверсі. через 2 хв після того як я приніс ліки медсестра готувалася їх вводити…. може мені так повезло. Може просто так співпало. Але напевно ні, тому що в приймальному покої лежав побитий бомж і ним також опікувалися на нормальному рівні не гірше ніж нами. Отже медицина в НАС Є!!!

Напевно не ідеальна але як на мене зовсім непогана. Згадую свій досвід 8 годинного !!! очікування в приймальному покої в Канаді після автомобільної аварії в результаті якого мені запропонували таблетку Тайланолу від болі в голові. Так що випадок з пологовим будинком на Мечнікова був не єдиним винятком Марта Ящишин. Можливо в когось є і негативний досвід, Але сьогодні я хочу сказати за свій ПОЗИТИВНИЙ досвід.

P.S. мушу визнати що після всього я таки пішов і віддячився, але то було моє рішення нічим не спонуковане. Чому так зробив, бо реформа ще не пройшла на цьому рівні, тому напевно нам вартує компенсувати лікарські старання принаймні ще один чи 2 роки поки все буде реформоване.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.