п`ятниця, 31 березня

Стало відомо, коли прощатимуться із львовознавцем Петром Радковцем

У понеділок, 6 лютого о 19:00, відбудеться чин парастасу за львовознавцем і екскурсоводом Петром Радковецем, у храмі Пресвятої Трійці УГКЦ, що на вул.Тершаковців, 9. Похорон відбудеться у вівторок, 7 лютого. Про час та місце повідомлять згодом. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

Зазначимо, відомий львівський гід та краєзнавець Петро Радковець раптово помер 4 лютого. Наразі причину смерті не розголошують. 

Петро Радковець був колумністом «Твого міста», щотижня у своїй колонці він розповідав історію Львова. Їх можна переглянути тут.

Для довідки

Петро Радковець – автор сотень краєзнавчих публікацій, учасник та співавтор десятків телевізійних проєктів, документальних фільмів та сюжетів, присвячених Львову, на регіональних та національних телеканалах. Народився у Львові 27 квітня 1964 року. Разом з братом Іваном, став автором збірки казок для дітей («Таємниці львівських левів», Львів, 2015). Брати Радковці є розробниками численних авторських туристичних маршрутів Львовом та заходом України, співавторами краєзнавчих розвідок «Загадки міста Лева».

Випускник Львівського поліграфічного інституту (сучасна Українська академія друкарства), учасник «Товариства Лева» (історична секція). У різні роки працював у Львівській науковій бібліотеці імені В. Стефаника, видавництві «Центр Європи».

Петро Радковець був одним з найвідоміших львівських та українських гідів. Його авторські екскурсії тішили гостей міста упродовж останніх 20 років. Мав ліцензійне посвідчення львівського гіда під номером 1, яке офіційно отримав від Львівської міської ради. Одним з останніх за його участю став проєкт «Місто лікує» – безкоштовні прогулянки Львовом для захисників та військових ветеранів, які проходять реабілітацію.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.