Спорткомплекс з лижним спуском на даху у Львові почнуть будувати наприкінці 2018 року

Будівництво спорткомплексу на Сихові, за очікуваннями, почнуть в кінці 2018 року.

Це сказав міський голова Львова Андрій Садовий під час вручення нагород лідерам архітектурного конкурсу проектів цього об’єкту.

Спорткомплекс з лижним спуском на даху у Львові на Сихові

Йдеться про проект спорткомплексу площею 1,87 га поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, ТЦ «ВАМ» та ТЦ «Інтерсіті», повідомляє zaxid.net.

Спорткомплекс з лижним спуском на даху у Львові Сихів

Нагадаємо, за проектом, споруда матиме чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного поло та блок адміністративно-господарських приміщень. Окрім цього, з даху споруди облаштують лижні спуски. Нагадаємо також, що вартість будівництва спортивного об’єкту – 200 млн грн. А будівництво, за очікуваннями, почнуть наприкінці 2018 року. Роботи триватимуть впродовж трьох років.

Спорткомплекс сихів лижний спуск

«Однозначно, що цей комплекс має тут бути, він добре вписується в архітектуру Сихова. Велика радість буде для дітей, які матимуть можливість займатися різними ігровими видами спорту, плаванням, лижними видами спорту. Це – унікальний корпус і, я думаю, нічого такого в Україні немає. Але важливий є, власне, момент експлуатації будівлі, – процитували Андрія Садового у прес-службі ЛМР. – Теоретично ми могли б вийти на літо-осінь з готовим проектом – його експертизою, а на кінці наступного року ми могли б спробувати розпочати земляні роботи. Таким чином, коли ми будемо формувати бюджет, то нам необхідно буде передбачити кошти у бюджеті розвитку на проектну частину і на робочі креслення. Будь-який проект передбачає максимальний об’єм інформації, тому будуть враховані всі зауваження. Нам важливо зробити проект, який буде корисний і через 30 років».

Київські творчій архітектурній майстерні «Кудін», яка перемогла у конкурсі архітектурних проектів майбутнього спорткомплексу, Андрія Садовий подякував та вручив чек на 90 тис. грн.

Проект, що зайняв друге місце

Проект, який отримав друге місце

Львів’янам Миколі Шереметі, Остапові Гальку, Олесю Кузьо, проект яких зайняв друге місце, мер вручив чек на 60 тис. грн.

Проект, що зайняв третє місце

Проект, який отримав третє місце

А за третє місце львів’яни Юрій Столяров, Юрій Наконечний, Світлана Заріцька отримали грошову винагороду у розмірі 30 тис. грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: