Сьогодні відбудеться засідання Львівської ОВК про виключення Болкуна Андрія з виборчого списку «Об’єднання «Самопоміч»

12 жовтня, у понеділок, о 18.00 год. відбудеться засідання Львівської обласної виборчої комісії (кім. 257, вул.Винниченка, 18, ЛОДА).

Серед питань порядку денного засідання ОВК: повторний розгляд заяви Львівської обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» про виключення кандидата у депутати до Львівської обласної ради Болкуна Андрія Богдановича з виборчого списку Львівської обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та прийняття рішення комісії щодо цієї заяви.

КОМЕНТАР:

«Термін 19 днів збіг о 24.00 год. понеділка 5 жовтня 2015 року. Заява від ЛОО ПП «Обєднання «Самопоміч» надійшла до ЛОВК у вівторок, 6 жовтня. Це чітко встановлено Львівським окружним адміністративним судом. Єдине законне рішення, яке може прийняти сьогодні комісія – відмовити ЛОО ПП «Обєднання «Самопоміч» у задоволенні їх звернення. Сподіваюсь, що попри той шалений тиск, який чиниться нині на комісію, вона прийме законне рішення. В іншому разі ЦВК матиме повне право прийняти рішення про розпуск Львівської ОВК.  А це вже загроза зриву виборів на Львівщині», – А.Болкун.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.