Понеділок, 24 червня

Сьогодні у першій та другій половині дня на Львівщині відключатимуть світло

У четвер, 10 листопада, на Львівщині будуть погодинні відключення електроенергії. Світло для мешканців вимикатимуть у певні години в першій та другій половині дня. 

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на «Львівобленерго»

Так, відповідно до розпоряджень НЕК «Укренерго», електропостачання у Львівській області обмежать з 09:00 до 12:00 та з 16:00 до 21:00. 

Перевірити, чи є ваш населений пункт та вулиця без електроенергії, можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла». 

Зазначимо, що від 31 жовтня поточного року в Україні та на Львівщині впровадили графіки погодинного відключення електроенергії. Такі відключення застосовуються з метою запобігання порушенням режиму роботи енергосистеми України у зв’язку з дефіцитом електричної потужності. 

Відтак, час та групи споживачів у погодинних відключеннях відрізняються від графіку аварійних вимкнень. На сайті «Львівобленерго» також можна перевірити, до якої групи належить конкретна адреса. Можуть бути випадки, коли один будинок належить до двох груп – це означає, що він підключений до різних ліній електропередачі. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.