Сьогодні дітям розкажуть чому пожежна безпека – це важливо

Сьогодні, 27 жовтня, діти-сироти відвідають Управління державної пожежної охорони УМВСУ у Львівській області (вул. Підвальна, 6), де дізнаються про необхідність обережного поводження із вогнем, побачать як виглядає праця працівників пожежної безпеки із середини та спробують себе у ролі пожежника. Початок екскурсії – о 14:00. Деталі – 063-17-43-758.

 

Щодня в Україні в середньому виникає 174 пожежі, в яких гинуть 5 і травмуються 4 особи. Загальна кількість пожеж, у порівнянні з минулим роком, збільшилась на 4,6%, а матеріальні втрати склали майже 6 мільярдів гривень. Згідно статистики від Департаменту державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ДСНС України, основною причиною пожежі залишається необережне поводження із вогнем – 67,1% від загальної кількості (25 440 пожежі за 2015 рік). Саме тому товариство допомоги “Свербивус” організовує екскурсію в Управління державної пожежної охорони УМВСУ у Львівській області для дітей-сиріт. Дітям розкажуть про необхідність обережного поводження із вогнем, покажуть як виглядає праця працівників пожежної безпеки із середини та дадуть спробувати себе у ролі пожежника.

 

“Актуальність пожежної безпеки зростає з кожним роком, досягаючи піку в час шкільних канікул, коли діти більше часу проводять вдома, маючи вільний доступ до джерел вогню, в той час як їхні батьки чи вихователі працюють. Діти із соціально незахищених шарів населення як ніхто знають, як важко зігрітись у перед-зимовий період, тому часто жертвують власною безпекою, необережно поводячись із відкритим вогнем чи опалювальними приладами. Ми хочемо донести їм про важливість рішень, які вони приймають. Адже постраждати можуть не лише діти, а й їхнє оточення”, – розповіла Марта Присяжнюк, організатор екскурсії.

 

Екскурсія відбудеться 27 жовтня, о 14:00 в приміщенні Управління державної пожежної охорони УМВСУ у Львівській області, що за адресою вул. Підвальна, 6

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.