п`ятниця, 23 лютого

Шоумен Притула, який йшов у мери Києва, став студентом УКУ

Телеведучий та політик Сергій Притула вступив до Українського Католицького Університету у Львові. Вчитиметься він на магістерській програмі з публічного управління та адміністрування. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Освіта – це фундамент усього. А самовдосконалення – це безперервний процес. Минулоріч я вирішив, що моїм пріоритетом на наступних, мінімум, 10 років буде участь у політичному житті країни та долучення до сфери державного управління. І для того, щоб заповнити прогалини у цій царині та систематизувати все те, що вже знаю та вмію, навіть у 40 років не завадить повернутися за парту», – написав він.

Політична кар’єра телеведучого почалась у 2019 році. Тоді він став членом партії «Голос», від якої балотувався до Верховної ради України у 2019-му та на пост мера Києва торік, у 2020 році. На виборах мера Києва він зайняв третє місце, за нього проголосували 56,9 тис виборців. Навесні 2021 року ЗМІ почали обговорювати амбіції Сергія Притули стати лідером «Голосу». Утім вже в червні цього року він вийшов з «Голосу», пояснював своє рішення тим, що не погоджується з політикою керівництва партії. У той час у партії «Голос» виник затяжний внутрішній конфлікт, він призвів до публічного демаршу частини народних депутатів, яка звинуватила керівництво в узурпації влади. Тим часом Сергій Притула заявляв, що планує залишитися в політиці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.