Що жителі Львівської області готові віддати безкоштовно: Топ-10 найцікавіших оголошень

Які речі жителі Львівської області готові віддати безкоштовно: Топ-10 найцікавіших оголошень

Що для одного річ малокорисна для іншого справжня знахідка. А враховуючи останні світові тенденції, багато хто намагається дбайливіше ставитися до навколишнього середовища та купувати лише найнеобхідніше. Поділитися можна чим завгодно, але серед звичних пропозицій часом трапляються й досить незвичайні. Ми скористалися допомогою найбільшого онлайн-сервісу приватних оголошень OLX і дізналися, що цікавого пропонують забрати безкоштовно у Львівській області.

Сьогодні люди все частіше віддають перевагу економному способу життя: не купувати та не накопичувати зайвого, по можливості продавати та віддавати непотрібні речі. Так, часто пропонують забрати старі книги, аудіо- та відеокасети, CD-диски – все, що сьогодні замінив інтернет. Також користувачі нерідко просять забрати старі меблі або побутову техніку всього лише за фрукти або цукерки.

У Львівській області доступно приблизно 600 оголошень з безкоштовними пропозиціями в розділах «Тварини», «Дитячий світ», «Дім і сад», «Хобі, відпочинок і спорт», «Мода і стиль», «Електроніка». Знайти тут можна майже все: іграшки, одяг, біжутерію, будівельні матеріали. Серед усього розмаїття ми відшукали 10 найбільш незвичайних та цікавих оголошень.

  1. Справжній скарб пропонують забрати за символічну плату. Різноманітні грампластинки можна отримати за шоколадку: 1 шоколадка=1 пластинка.
  2. Скоро Новий рік, тому стануть у нагоді різноманітні іграшки та серпантин. В обмін автор просить також шоколад, у цьому випадку – італійський.
  3. До свята не будуть зайвими і карнавальні головні убори. Автор оголошення пропонує і сомбреро, і карнавальну маску, і циліндр. Повний список можна переглянути в оголошенні.
  4. Морська свинка шукає нового власника. Стать – чоловіча, 2 роки. Разом із тваринкою віддають клітку (поїлка додається).
  5. Якщо ви колекціонуєте фільми, то, можливо, вас зацікавлять 3 кінострічки з колекції кращих робіт Каннського фестивалю: «Скафандр і метелик», «Клас», «Любовний настрій». Стан 5 з 5. Віддають за шоколадку.
  6. Поціновувачі ретро не зможуть пройти повз велосипед-тандем. Що зручно, велосипед можуть вам відправити поштою, якщо потрібно.
  7. Незвичну послугу пропонують у Пустомитах Львівської області. Сон на вуликах, як пише автор оголошення, покращує здоров’я, знімає стрес, надає сил і збільшує працездатність. Поспати треба хоча б 2 години, але для досягнення максимального ефекту краще залишитись на ніч. Для сну облаштували спеціальне ліжко.
  8. Вам потрібно повісити картину, але для неї немає рамки? Перегляньте це оголошення. Автор пропонує за шоколад забрати декілька дерев’яних рамок та картин.
  9. Пропонують забрати різдвяник (зигокактус), який скоро зацвіте. Квітки рослини різняться за кольором від блідо-рожевого до яскраво-червоного. Сама рослина непримхлива, головне її вчасно поливати.
  10. Якщо поливати рослини ви не встигаєте, але дуже хочете додати у помешкання зелених кольорів, візьміть кактуси. «Різні, гарні кактуси, віддам у хороші руки! Разом і поштучно».

Потрапляючи до нових власників, речі отримують і нове життя. Те, що не потрібно вам, обов’язково комусь знадобиться. Це особливо актуально у наші дні, коли так важливо допомагати. І хто зна, сьогодні ви віддасте комусь кактус, а завтра можете знайти на OLX такий омріяний і безкоштовний велосипед.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.