п`ятниця, 14 червня

Шахтар виселили з Emily Resort через поразку Поліссю – комплекс належить почесному президенту Руху

Журналіст і коментатор Віктор Вацко розповів, чим обернулась для “гірників” поразка від житомирців (0:2) в останньому турі УПЛ.

Джерело: 24 канал.

 “Я не розбираюсь, де здача, а де просто команда погано грає у футбол. Шахтар на розслабоні зіграв явно. Це було очевидно. Так само зрештою як і минулого сезону в останньому турі проти Ворскли.

Полісся приголомшило Шахтар двома голами за 2 хвилини і вперше в історії пробилося у єврокубки  Полісся приголомшило Шахтар двома голами за 2 хвилини і вперше в історії пробилося у єврокубки

Тоді говорили, що це була, до речі, подяка Ворсклі за відібрані очки в СК Дніпро-1 у чемпіонських перегонах. Зараз говорять про “злив” Поліссю. З іншого боку, у нас у футболі завжди так було. Комусь щось про когось треба говорити.

От мені сьогодні WhatsApp розповів, що Шахтар виселили з Emily Resort. Мовляв, тому що в когось є комфортна впевненість, що проти Полісся Шахтар не дуже викладався на повну. Така от історія. Для мене, якщо чесно, ця історія кумедна. Для Руха та Шахтаря, я думаю, не дуже”, – розповів Вацко у програмі “Вацко Live”.

Нагадаємо, Шахтар базувався на території Академії Руха, у готельному комплексі Emily Resort, який належить Григорію Козловському – почесному президенту львівського клубу.

Автор: Олег Василишин

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: