Середня зарплата у відомому готелі у Винниках становить понад 6 тисяч грн

У Львівській міськраді проаналізували діяльність 26 найбільших готелів Львівської територіальної громади, які генерують майже половину ПДФО. Так, у відомому готелі Emily Resort у Винниках, який належить родині бізнесмена Григорія Козловського, середньомісячна зарплата одного працівника становить 6 197 грн (дані за грудень 2023 року).

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Аналізуючи зарплати в готелях ми зрозуміли, що середня заробітна плата одного працівника складає від 5,5 тисяч гривень, що нонсенс просто, до 32,5 тисяч гривень за місяць», – пояснили у ЛМР.

До слова, є два готелі, середня зарплата в яких є ще нижчою за Emily Resort. Це готель Astoria (6 161 грн) та City Inn (5 342 грн).

Найбільша середня зарплата – в готелі Leopolis – 32 580 грн.

Нагадаємо, що родина бізнесмена Козловського розбудувала довкола колишньої водойми у Винниках відпочинковий комплекс. Наприкінці січня 2022 року там у тестовому режимі запрацювали лижні траси. А у червні 2022 року на місці озера відкрили елітний відпочинковий комплекс «Emily Resort», який розпочали будувати ще у 2018 році. За даними YouControl, кінцевим бенефіціарним власником самого ТОВ «Емілі Резорт» є Григорій Козловський.

У 2023 році стало відомо про кримінальне провадження, яке відкрили у НАБУ через продаж Винниківською міською радою земельної ділянки, де зараз працює відпочинковий комплекс. Йдеться саме про ту ділянку площею 15,9958 га, яку Винниківська міська рада продала наприкінці 2020 року ТОВ «Академія футболу» Григорія Козловського за 17,5 млн грн, і до продажу якої з’явились запитання у детективів НАБУ. 

Згодом власниками цієї ділянки стали п’ятеро дітей Григорія Козловського, а наприкінці 2023 року вони поділили її на сім частин. Tvoemisto.tv з’ясувало, що поділ ділянки може бути викликаний бажанням ускладнити повернення ділянки до комунальної власності.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.