Семеро осіб загинуло у Львові внаслідок ракетних обстрілів – Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що в наслідок чотирьох ракетних обстрілів у Львові загинули семеро людей, ще 12 були поранені

Про це розповів він в інтерв’ю Газеті Вроцлавській — пишуть Варіанти.

Садовий зазначив, що від початку війну Львів зазнав чотирьох ракетних обстрілів під час яких загинуло 7 осіб, а 12 осіб отримали поранення. Росіяни  знищили три електростанції та два заводи.

Садовий також заявив, що йому бракує коштів на будівництво заводу з перероблення відходів.

“Ми будуємо, наприклад, завод, який буде переробляти відходи. Проєкт реалізує польська компанія. Важко, тому що нема грошей. Різко зросли кредитні ставки”, – сказав він.

Нагадаємо, що росіяни чотири рази обстріляли ракетами Львів: 18 та 26 березня,18 квітня та 3 травня. Було відомо про 6 загиблих та 8 поранених внаслідок ракетного обстрілу 18 квітня. Ще 5 постраждало внаслідок ракетного обстрілу 26 березня.

Терміни завершення будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій у Львові зсунулись до трьох місяців, а вартість зросла понад 13 млн Євро. Раніше повідомлялося, що будівництво сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у Львові мають повністю завершити у серпні 2023 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.