Секс-крамниця Hotmamas задонатила армії понад 200 тис. грн (ВІДЕО)

Вони продають вібратори, щоб купити військовим коліматори. Львівська секс-крамниця донатить армії від продажу інтимних іграшок.

Джерело: #ШОТАМ.

Історія Hotmamas почалася з освітнього блогу про секс. У 2019-му його вела Наталка Грабович, в неї тоді замовили рекламу девайсу 18+.

Так з’явилася ідея доповнити свій блог продажем інтимних девайсів. Згодом з подругою Наталка вирішила відкрити власну крамницю.

Упродовж 3 років продають лубриканти, інтимні іграшки й сексуальну білизну. З початком війни розігрували набори Hotmamas, щоб зібрати на армію.

«Я хотіла просто передати це в руки нашим покупцям, нашим клієнтам, тому що я підвішую певний товар і кажу: “Задонатьте, наприклад, на фонд “Повернись живим”, або на ЗСУ чи до благодійного фонду Сергія Притули», — розповідає співвласниця крамниці Наталія Грабович.

 З перших днів війни дівчата призупинили роботу, а за тиждень – повернулися в офіс. Прохання «залишатися в укритті» ігнорували, аби віддати клієнткам замовлення.

«Люди виїжджали зі своїх домівок, і вони їхали за кордон через Львів, і часто я моталась, не сиділа постійно в офісі, бо ми не працювали і люди казали: “Мені потрібно вже, я сьогодні їду в Польщу, мені потрібно все, бо я їду в Польщу! Будь ласка, дайте мені чогось”, і я така: “Добре”. 3-4-5 разів я їздила в офіс просто, щоб віддати замовлення, бо це були наші клієнти з інших міст», — згадує продавчиня Анастасія Папроцька.

Від початку війни Hotmamas передали армії понад 200 000 гривень. Hotmamas дарує вам задоволення сьогодні, а зведення Генштабу – завтра.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.