Російські вагони з вугіллям на Львівщині: усіх затриманих відпустили, у штабі блокади заявляють, що акція продовжуватиметься

Затриманих на Львівщині у суботу, 21 вересня 2019 року, учасників акції з блокування вагонів із вугіллям відпустили з поліції. На них складено протоколи про адміністративне правопорушення

Про це повідомляється на сторінці “Штабу блокади торгівлі з окупантами” у Facebook, передає Еспресо.TV.

“Найголовніше: прорвати (тобто припинити – ред.) блокаду ні спецназу, ні поліції, ні “тітушні”, – наголошується у повідомленні.

Акція відбувається на залізничній станції Сілель-Завоне, що у містечку Соснівка на півночі Львівської області.

Вона безперервно триває з 1 вересня 2019 року.

Не закуповувати вугілля в Росії центральні органи української влади вже закликали Київська, Львівська, Тернопільська та Хмельницька обласні ради.

Як стверджують у соцмережах учасники протесту, нібито російське паливо (на вагона видно маркування РЖД) місцеві мешканці, шахтарі та ветерани АТО-ООС збираються й надалі не пропускати на “Центральну збагачувальну фабрику “Червоноградська”.

За іншою версію, вугілля начебто походить не безпосередньо з Росії, а з тичмасово окупованих районів українського Донбасу, проте його проганяють через територію РФ.

2017 року львівський портал Zaxid.net повідомляв, що на той час фабрика була підконтрольна родині народної депутатки від “Опозиційної платформи – За життя” Наталії Королевської.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.