Вівторок, 21 березня

Рідні легендарного львівського екскурсовода розповіли про причини його раптової смерті

У Львові попрощалися з відомим екскурсоводом і краєзнавцем Петром Радковцем, якого називали легендою міста, його візитівкою і його добрим духом, зазначають в ТСН.

Він – автор та співавтор сотні історичних публікацій, проєктів, фільмів. Пішов із життя раптово у віці 58 років після футбольного матчу. Поховали його на Личаківському цвинтарі, про яке чоловік також дуже любив розповідати. “Перед цим днем нічого не віщувало, він завжди був спортивний, намагався триматися у формі. Те, що сталося, це раптово, я ніколи не думала, що тато так скоро піде. Він завжди любив казку, легенди, ми з братом завжди були в цих легендах”, – каже донька Катерина.

“Це сталося раптово, реанімація відбувалася майже одразу, швидка близько 40 хв пробувала реанімувати. Це був спортзал, вони грали у футбол, це вже було після гри”, – додає зять Омелян Ощудляк.

Петро Радковець устиг закохати у своє місто тисячі туристів, бо умів розповісти його історію так, як не міг ніхто. Він вирізнявся серед інших гідів енциклопедичними знаннями, дотепними жартами і своїм неповторним стилем – завжди в капелюсі, з тростиною, метеликом і фірмовими вусами.

Одна з останніх його екскурсій була благодійною – для воїнів, які лікувалися у Львові після поранень.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.