Ремонти на районі 2018. Онлайн-мапа вулиць і дворів у районах Львова, які відремонтують цьогоріч

У 2018 році районні адміністрації Львова запланували провести ремонти невеликих вулиць, тротуарів і дворів.

Відповідні титульні списки вже погодила профільна інженерна комісія Львівської міськради, а ZAXID.NET зробив онлайн-мапу всіх ремонтних робіт, на які слід очікувати мешканцям.

Зазначимо, що райадміністрації ремонтуватимуть переважно невеликі вулиці або тротуари магістральних вулиць. За більш масштабні реконструкції відповідають «Львівавтодор» та департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

У Галицькому районі на ремонти вулиць і облаштування громадських просторів витратять 30 млн грн. Тут планують відремонтувати тротуари на просп. Свободи від пам’ятника Шевченкові до фігури Матері Божої, на частині вул. Коперника, облаштувати зупинки громадського транспорту на вул. Дорошенка, встановити кілька дитячих майданчиків та реконструювати фонтани на Галицькій площі і вул. Коперника. Запланований також ремонт вул. Братів Рогатинців, Котлярської та Рутковича.

Залізнична райадмністрація витратить на інфраструктуру близько 33 млн грн та зосередиться переважно на ремонті невеликих вулиць – Ботанічної, Слюсарської, Рудненської та інших, а також внутрішньоквартальних проїздів. Серед більших вулиць ремонтуватимуть тротуар на частині вул. Виговського та вул. Олени Степанівни.

У Личаківському районі планують облаштувати громадський простір на вул. Заньковецької, відремонтувати частину вул. Шота Руставелі, Старознесенської та низку невеликих вулиць на понад 27 млн грн загалом.

Сихівська райадміністрація запланувала ремонти тротуарів на вул. Вернадського, Сирійській, Хоткевича, Довженка, просп. Червоної Калини та інших. Тут також облаштують бульвари між вул. Зубрівською та Довженка та на вул. Гашека. Загалом на всі ремонти витратять понад 29 млн грн і приділятимуть увагу переважно ремонту тротуарів.

У Франківському районі відремонтують вулиці і проїзди на понад 28 млн грн. Серед іншого, районна адміністрація запланувала ремонт тротуарів на вул. Пулюя, Науковій, Симоненка, Володимира Великого, облаштування громадського простору на вул. Генерала Чупринки, а також ремонт низки внутрішньоквартальних проїздів.

У Шевченківському районі на покращення інфраструктури планують витратити близько 28 млн грн. Серед найбільших вулиць, на яких цьогоріч ремонтуватимуть тротуари, – вул. Мазепи, Шевченка, Грінченка. Загалом, у районі ремонтуватимуть переважно невеликі вулиці – Лучкая, Вербову, Сосюри та інші. Райадміністрація запланувала також облаштування громадського простору в Рясному і на вул. Миколайчука.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.