Рейси Ernest airlines знову затримуються на декілька годин

Затримка стосується рейсів до Неаполя та Мілану.

Рейс Львів-Неаполь, що здійснюється авіакомпанією Ernest airlines, та мав відправитись зі Львова об 11:45, станом на 15:00 не був поданий пасажирам для посадки. Про це  Tvoemisto.tv розповіли пасажири, що очікували на рейс.

У коментарі генеральна директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська розповіла, що у зв’язку із затримкою рейсів пасажирам буде запропоноване прожиття в готелі. Пасажири повідомили  про те, що їм запропонували виліт зі Львова завтра, 2 липня.

Зазначимо, що інформація про затримку рейсу розміщена на сайті львівського летовища. Окрім рейсу до Неаполя, затримується також рейс до Мілана, що має вилітати зі Львова о 17:40.

Нагадаємо, минулого тижня пасажири італійського лоукостера Ernest Airlines, який прямував із міланського аеропорту Бергамо до Львова, застрягли в італійському аеропорту через скасований рейс. Офіційного роз’яснення ситуації, що склалася з львівськими пасажирами, від авіакомпанії не надходило. Вранці 25 червня стало відомо, що пасажирів почали розселяти у готелі та переброньовувати квитки на інші авіарейси, у тому числі інших авіакомпаній. Згодом пасажири вилетіли у Львів.

Додамо, що минулого тижня авіакомпанія Ernest Airlines відкрила прямі рейси зі Львова до Мілана (Мальпенса) та Рима. У грудня 2017 року Ernest Airlines здійснив перші рейси з львівського аеропорту до Неаполя, Венеції та Мілана. Ціни на квитки в один бік стартують від 49 євро.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.