Вівторок, 26 вересня

Протестувальники під Львівською міськрадою перекрили рух трамваїв (відео)

На площі Ринок 23 травня триває пікет підприємців, що протестують проти заборони продавати алкоголь у МАФах.

Частина людей стоїть під входом у Ратушу, інші вирішили діяти радикальніше. Спочатку вони перекрили рух на площі Ринок, після цього – вулицю Винниченка, пише zaxid.net.

Спершу люди вийшли на проїжджу частину, по якій їхали трамваї у обидві сторони. Жестами вони показали, що не пропустять електротранспорт. На сигнали водіїв пікетувальники не реагували. А потім вони почали викочувати на дорогу бочки, які використовують замість барабанів. Тож трамваї №1 і №9 залишалися заблокованими.

Люди відмовилися зійти з дороги навіть на прохання пасажирів електротранспорту. Це обурило пасажирів, адже вони були змушені покинути транспорт і добиратися пішки. Деякі з них вимагали викликати поліцію.

Проте вже за декілька хвилин протестувальники все ж таки погодилися пропустити трамваї. Попросив їх це зробити один з представників підприємців, що протестували. Попри те вже за півгодини пікетувальники пішли на вул. Винниченка і перекрили її на кільканадцять хвлин, а після цього вирушили у напрямку Личаківської.

Нагадаємо, 23 травня була запланована сесія Львівської міської ради, однак її перенесли через похорон Маркіяна Іващишина. Ратушу прийшли пікетувати власники МАФів, яким заборонили продавати алкоголь.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.