Прокуратура хоче повернути Львову привласнені донькою Козловського два ринки

За оцінками експертів, вартість нерухомості становить понад 21 млн грн, а загальна площа – більше 2 тис кв. м.

Прокуратура Львівської області судиться за повернення у власність міста двох ринків, які привласнила донька львівського бізнесмена та депутата Григорія Козловського Софія Максимець, пише Твоє місто.

У прокуратурі кажуть, що ТзОВ «Дари Львівщини» без будь-яких правових підстав отримали у власність ринки «Винниківський» (14 об’єктів) та «Підзамче» (15 об’єктів). Ідеться про нежитлові приміщення та будівлі, розташовані на вул. Личаківська, 51, Солодова, 1, 3, 4, вул. Хмельницького, 120 та 163. Ці будівлі підприємство згодом передало в іпотеку іншим юридичним особам.

За оцінками експертів, вартість нерухомості становить понад 21 млн грн, а загальна площа – більше 2 тис кв. м.

«З’ясували, що реєстрація на ці майнові комплекси була здійснена на підставі документів, які не є підставою для набуття права власності. Із власності Львівської міської ради вони вибули поза її волею, тобто у незаконний спосіб. Більше того, нерухомість ще з липня 2018 року є об’єктом оренди, а підприємство, яке нею користувалось, щомісячно сплачувало оренду плату», – каже головна прокурорка Львівщини Ірина Діденко.

Тож обласна прокуратура пред’явила до Господарського суду Львівської області два позови, аби витребувати це майно, скасувати незаконну реєстрацію права приватної власності та визнати недійсними договори іпотеки. Управління комунальної власності ЛМР теж звернулося зі скаргою до Мін’юсту.

Нагадаємо, що ринки «Винниківський» та «Підзамче» є комунальною власністю відповідно до ухвали Львівської міської ради від 1996 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.