Львівський офіцер викликав вогонь на себе, вижив та продовжив воювати: неймовірна історія Героя України

Україна має нового Героя України – це Володимир Гуцул. Про те, що його нагородили у перші дні війни чули чимало людей, але те за що він отримав дану нагороду майже ніхто не знає. А марно, в ній є все і власне геройський вчинок і неймовірна винахідливість Героя.

Президент України Володимир Зеленський надав звання Героя України Володимиру Гуцулу. Офіцера-десантника зі Львова нагородили за героїзм у перші дні війни.

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Розповідають, що 25 лютого, старший лейтенант Володимир Гуцул отримав завдання у складі підрозділу висунутись до н.п. Козацьке та н.п. Веселе Херсонської області, з метою утримання мосту через річку Дніпро. Рухаючись у складі передового дозору, на колону виїхав ворожий танк. Ризикуючи своїм життям, молодий командир організував бій, не допустив зупинки колони та знищив ворожу бойову машину.

Коли основні сили зайняли визначенні рубежі, Володимир Гуцул особисто упродовж двох діб вів корегування вогню нашої артилерії та авіації. В результаті цього, було знищено біля 25 одиниць техніки та біля трьох сотень особового складу противника.

Далі, під час переміщення до іншого району, офіцер-десантник замикав колону. Він зміг відволікти на себе удар ворожої авіації. Своїми діями, він зберіг життя особовому складу, зберіг озброєння та військову техніку.

Фотографію Героя України з легендарної 80-ї десантно-штурмової бригади не публікують з міркувань безпеки, адже він і надалі продовжує воювати за Україну проти ворожої Росії.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.