Працівники митниці спільно зі співробітниками СБУ викрили оборудку з експортом лісоматеріалів.

IMG_1861Днями в зону митного контролю митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці ДФС в напрямку «виїзд з України» прибув  вантажний  транспортний засіб під керуванням  водія  однієї з фірм  Рівненської обл. Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами він  здійснював перевезення вантажу «заготовка тарна з вільхи для виготовлення євро піддонів, Вільха розмір в мм.: 15-76-1200-25.40 м3,  26 місць, вага (брутто) 22500 кг .»  від відправника  вантажу одного з ТзОВ, м. Рівне, в адрес одержувача товару  в Нідерландах.

На підставі  аналізу та оцінки ризиків, а також  попередньої інформації від правоохоронців  працівники митниці провели огляд переміщуваного вантажу та встановили, що у вантажному відсіку автомобіля окрім заявленого товару  переміщуються заготовки тарної для виготовлення євро піддонів виготовлені з деревини, яка за кольором та структурою дерева відрізняється від заявленої  деревини (вільха). Згодом це було підтверджено результатами експертизи – у  вантажному відсіку були заготовки двох порід вільхи та сосни.

Таким чином директор підприємства вчинив дії спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості.

За ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України  складено протокол про порушення митних правил. Товар, вартість якого буде встановлено додатково, вилучено.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.