Працівники Львівської митниці запобігли незаконному ввезенню великої кількості об’єктів фауни вартістю близько 6 млн. грн

Сьогодні зранку, 03.03.2016 року, в зону митного контролю пункту пропуску «Шегині» (Львівська обл.) заїхав автомобіль «Volkswagen Transporter» під керуванням громадянина України. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”, чим заявив про відсутність будь–яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці  виникла підозра про можливе переміщення ним  таких товарів, У зв’язку з цим автомобіль було  скеровано до поглибленого митного огляду, під час якого в багажному відділенні було виявлено товар, який відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 23.08.2005 № 414 заборонений до ввезення з інших країн та відповідно до статті  ст. 378 МК України обмежений  до ввезення громадянами на митну територію України, а саме:

–         40 картонних коробок з живими кліщами. Вміст однієї коробки 500 упаковок, 30 картонних коробок з личинками комах, в термокоробках з пінопласту, які вміщують в себе охолоджувальні елементи. Живі кліщі  відомі, як природні хижаки рослиноїдних кліщів і дрібних комах. Вони успішно використовується у сільськогосподарському виробництві, а саме, в системах біологічного та інтегрованого захисту рослин у закритому та відкритому ґрунті.

Так, громадянин вчинив дії, що  мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України. Товар,точна вартість якого буде встановлено додатково,  вилучено. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, справу буде скеровано до суду, який і визначить покарання.fauna 5

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.