Працівники Львівської митниці ДФС затримали елітний автомобіль «нафарширований» сигаретами

Так, сьогодні, 06 березня, у пункті пропуску «Угринів» (Львівська обл.) , у легковому автомобілі «Mersedes-Benz»R 320CDI L 2009 року випуску  працівники митниці знайшли понад 1800 пачок сигарет. Їх намагався вивезти до Республіки Польщі громадянин Чехії  смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Однак під час митного контролю цього транспортного засобу,  у митників виникла підозра щодо наявності у вказаному автомобілі товарів, які приховують від митного контролю.

Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів, де спільна оглядова група митників і прикордонників виявила приховані сигарети з фільтром, з акцизними марками України, які були під обшивкою сидінь, багажного відділення  та в конструктивних  порожнинах автомобіля.

Отже, громадянин  вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме засобами та способами, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення  митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил . Товар та автомобіль вилучено, справу скеровано до суду, який і визначить покарання.image-4c51b607ddff0c9d68899b2710f68856a3724aeae1ea6ddf5c1fe51fe08ca701-V (1)

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.