ПРАЦІВНИКИ ЛЬВІВСЬКОЇ МИТНИЦІ ДФС ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ ПРИБИРАННЯМ ПЕРШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МИТНИЦІ

Нещодавно, керівництво Львівської митниці спільно з первинною профспілковою організацією з нагоди Дня довкілля організувало виїзд працівників митниці та членів сімей для прибирання території Ту́стані — ранньосередньовічної наскельної фортеці-града і митниці ІХ—ХІІІ сторіч, залишки якої розташовані в Українських Карпатах, у Сколівському районі Львівської області.
У цей день працівники митниці прибрали територію, поліпшили стан довкілля, очистили водні джерела, чим долучились до збереження природно-заповідного об’єкта. У заході, окрім працівників митниці, участь взяли члени їх сімей, зокрема діти. В такий спосіб митники, показали приклад активної державницької та громадської позиції щодо підтримки не те тільки екологічного стану довкілля, але й історичних пам’яток, а також збереження та примноження митних традицій. Також митники відвідали музей, де їх ознайомили з історією ранньосередньовічної наскельної фортеці.
Начальник митниці Левко Прокіпчук зазначив: «Цей день є прекрасною нагодою зробити хорошу справу – покращити стан довкілля. Кожен може це зробити в будь-який вигідний для нього спосіб – посадити дерево, прибрати сміття в своєму дворі чи щось інше. Важливо пам’ятати, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас. Окрім того сьогоднішня акція дає змогу згадати коріння наших пращурів, славну історію Львівської митниці, 70 річчя з часу заснування якої ми будемо невдовзі святкувати».
Як відомо, це не перша акція, коли працівники митниці беруть участь у суспільних заходах. Так, цього року вони здійснили сходження на найвищу вершину України – Говерлу.

Довідково
З 1998 року щороку в третю суботу квітня згідно з Указом Президента України в Україні відзначають День довкілля. Раніше ця дата була днем проведення Стокгольмської конференції, яка дала старт екологічній програмі ООН – ІМЕР. Зараз ця програма є головним ідеологом проведення Дня довкілля у всьому світі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.