Посадовця Львівської митниці викрили на блокуванні експорту зерна

Керівництво митниці незаконно отримувало гроші за оформлення експортно-імпортних операцій.

СБУ викрила посадовців трьох регіональних митниць, які незаконно отримували гроші за оформлення експортно-імпортних операцій. Корупційну систему заблокували у Львівській, Київській та Чернівецькій областях.

Фото: СБУ

Джерело: управління Служби безпеки України у Львівській області, Твоє місто

За різні суми хабарів вони «гарантували» представникам агрокомпаній безперешкодне митне оформлення оптових партій сільгосппродукції, яку експортували до країн Євросоюзу, зокрема українського зерна. Учасники механізму також вимагали гроші за ввезення в Україну іноземних товарів широкого вжитку. У разі відмови сплачувати «хабар» посадовці забезпечували підприємцям перешкоди під час митних процедур і робили бюрократичні «відмови» у провезенні продукції.

Участь у злочинному механізмі взяли посадовці митного поста «Городок» на Львівщині. Правоохоронці вже провели обшуки за місцями їхнього проживання.

Нагадаємо, що Служба безпеки у Львівській області повідомила про підозру 19 мешканцям так званих «ЛДНР», які воювали проти України. Їх взяли у полон під час контрнаступу Сил оборони та звільнення Харківщини.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.