Понеділок, 22 квітня

Порнозірка з Львівщини збирає мільйон для поранених бійців

Популярна порноактриса з Львівщини Josephine Jackson (справжнє ім’я Юлія Синюк) запустила благодійний розіграш інтимних іграшок, щоб зібрати 1 млн грн для поранених бійців

Про це вона повідомила в Instagram, передає “Еспресо.Захід“.

“Друзі, ми разом з мережею крамниць Чорний Кролик вирішили допомогти нашим захисникам, які втратили свої кінцівки захищаючи нас з вами. Тому ми запускаємо наш спільний благодійний розіграш, де ви не тільки зможете допомогти, а ще й виграти подарунки від нас. Загальний призовий фонд нашого збору складає 60 призових місць і сягає 200 000 грн в еквіваленті іграшок. Зі списком подарунків можна ознайомитись нижче або на сайті крамниці. Визначення переможців буде проведено після досягнення цільової суми, тому чим швидше ми закриємо збір, тим скоріше подарунки поїдуть до своїх нових власників”, – пише актриса.

Для участі у розіграші потрібен донат 200 гривень, або кратний йому.

“Кожні 200 грн – це додатковий шанс на перемогу. Чим більше донат – тим вірогідніше ваш виграш. Розіграш буде проводитись у прямому ефірі безпосередньо у додатку Монобанк в самій банці, там є опція розіграшу”, – відзначає Юлія Сенюк.

Всі зібрані кошти будуть переведені Центру складного Ендопротезування, Остеоінтеграції та Біоніки на протезування та реабілітації українських військових, які через характер своїх поранень потребують набагато більш складних протезів, які інтегруються їм у тіло.

Посилання на банку – тут.

  • Нагадаємо, порноакторка Josephine Jackson подарувала відомому американському порноактору Джонні Сінсу (лисий з “Браззерс”) футболку з гербом України
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.