Понад 1 тис. пачок сигарет не доїхали у Польщу

Учора, 19.04.2016 року, громадянин України як пасажир прямував у приватну поїздку з України в Польщу через пункт пропуску «Шегині» легковим автомобілем на польській реєстрації з причепом. Для перетину кордону він обрав  смугу руху «червоний коридор». Громадянин України згідно з реєстраційними документами є власником причепа.

За результатами аналітичної роботи було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально обладнаному боксі з метою виявлення товарів та предметів, прихованих від митного контролю.

Під час митного огляду транспортного засобу було виявлено  1 226 пачок  сигарет, прихованих у спеціально виготовлених сховищах причіпу. Вартість виявлених сигарет – 15 842,8 грн.

Від надання пояснень громадянин України відмовився, запевнив,що надасть їх в суді.

Так, він вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та причіп  вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.2005 2 2005 4

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.