Вівторок, 3 жовтня

Померла голова Львівського Товариства Червоного Хреста Уляна Стельмах

Вчора, 10 липня пішла із життя голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Уляна Стельмах. Нещодавно, 30 червня, їй виповнилося лише 39 років. Жінка тривалий час хворіла на онконедугу. Про це Tvoemisto.tv повідомила голова Личаківської районної організації Товариства Червоного Хреста України у Львові Ірина Апостолюк. 

На сайті Товариства зазначили, що попри хворобу, Уляна Стельмах до останнього дня допомагала людям, які постраждали від війни та знайшли прихисток на Львівщині. 

«Незважаючи на боротьбу з хворобою, Уляна до останнього дня допомагала населенню, яке постраждало від війни та знайшло прихисток на Львівщині. Її особисті цінності завжди співпадали із цінностями та ідеями Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, де людське життя і гідність є найголовнішими у світі», – йдеться у повідомленні.

Про смерть очільниці Товариства Червоного Хреста у Львові також повідомив лікар-онкохірург, голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

«Звістка, яка вибиває землю з-під ніг. 10 липня відійшла у вічність щира, добра та чуйна людина з великим серцем, голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Уляна Стельмах. Скільки планів було, скільки корисних для суспільства проєктів залишилися нереалізованими… Вічна пам’ять і Царство небесне!», – написав він.

Ольга Шведа

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.