Помер кінь, якого рятували всім містом

Сьогодні вранці кобила Зірочка, яку врятували небайдужі  померла. Лікарі боролися за її життя кілька днів. 

“Ми робили з ветиринарами все, що могли! Та Зірочка сьогодні зранку померла( нам дуже шкода і боляче(Дуже прошу не надсилати більше коштів!! Всі кошти які найдійшли, ми пропонуємо використати на інших тварин які постраждали від рук людини. Зараз ми вирішуємо з лікарями чи потрібно робити розтин! Дякуємо велике всім хто допомагав нам!!”, – написав зоозахисник Орест Залипський.

Кінь, якого забрали у господаря, що не доглядав за твариною, помер сьогодні зранку у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі орієнтовно о 6.00 год. 

“Ми забрали тварину у власника з Брюхович. Кінь мав лише 4 роки, впродовж цього часу він був прикований до одного місця: прив’язаний шнурком, який навіть вріс тварині у шию.

Ми перевезли тварину до нас на Знесіння, там кінь упав. Ми підняли його, викликали лікаря. Пізніше вже все, здавалося, було добре, тварина нормально ходила. Однак під вечір кінь знову ліг і ми не могли його підняти. Так він лежав два дні, ми давали йому ліки, ставили капельниці, загалом на лікування тварини йшло орієнтовно 1500 гривень щодня.

Однак зранку сьогодні тварина померла. Як казали ветеринари, цей стан, що кінь весь час лежав впродовж останніх двох днів, означав, що він вже не хоче жити і боротись»”, розповів Орест Залипський.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.