Половина жителів Львова не проти віддати Євробачення іншому місту

Лише половина (52,1%) львів’ян хотіли би провести співочий конкурс «Євробачення-2017», який наступного року прийматиме Україна, у рідному місті, – результат соціологічного дослідження, яке провів Центр досліджень і комунікацій «Active Group».

євроЗадаючи питання львів’янам, яке місто, на їх думку, має прийняти «Євробачення-2017», виявилося, що лише 52,1% жителів міста Лева хотіли би бачити місцем проведення «Євробачення» рідний Львів. У той час як 27,9% опитаних львів’ян вважають, що фінальні стадії головного пісенного конкурсу Європи мають відбутися у столиці – Києві.

Інші міста України, на думку львів’ян, менше підходять для прийому гостей із Європи: Одеса – 5,1%, Харків – 3,1%, Дніпро – 2,9%, варіант «інше місто» обрало 2,4%. Не визначилися з приводу цього питання 6,5% респондентів.

2 та 3 липня 1807 респондентів мали змогу відповісти на наші запитання та, тим самим, сформулювати свою думку з приводу місця проведення «Євробачення-2017» . Польова фаза дослідження проводилась у Львові компанією «Active Group» останні вихідні кожного місяця в рамках проекту «Львівський омнібус». Похибка не перевищує 2,5%.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.