Пляшки, посуд та “Айфон”: що знайшли під час очищення дощоприймачів у Львові

Паралельно з чищенням дощоприймачів у Львові робили промивку зливної мережі, а у разі виявлення заломлення труб – проводили ремонт і заміну аварійних ділянок

Про це повідомляє ЛМР, передає “Еспресо.Захід“.

Від березня у Львові очистили близько 9 тисяч дощоприймачів. Найбільше з них – у Шевченківському та Галицькому районах. Водночас як зазначив начальник управління інженерного господарства ЛМР, найскладнішою та такою, що вимагає більше часу, є очищування дощоприймачів у Галицькому районі, оскільки тут на дощоприймачах стоять гідрозатвори.

Паралельно з чищенням дощоприймачів комунальні служби здійснювали промивку зливної мережі, а у разі виявлення заломлення труб – проводили ремонт і заміну аварійних ділянок.

Так зокрема за період очистки у дощоприймачах виявляли не лише піскосуміш і дрібне сміття. Комунальні підприємства, які проводили очищення у Личаківському районі, діставали пластикові пляшки і одноразовий посуд. Також траплялися шини, дроти, металеві осердя від коліс велосипеда, дитячі іграшки, ліхтарики, пластикові горнятка.

“Нещодавно з дощоприймача дістали “Айфон” останньої моделі. Львів’янин розмовляв по телефону, й випадково телефон впав і потрапив у дощоприймач. Відчайдушні спроби дістати телефон не увінчалися успіхом, і чоловік звернувся до ЛКП “ШРП Личаківського району” – вони дістали смартфон з дощоприймача і повернули власнику”, –  відзначають у Личаківській районній адміністрації.

Очищування проводили шляхово-ремонтні підприємства районів, за потреби, районні адміністрації залучали до цих робіт і підрядні організації.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.